Розіграш у Facebook за допомогою Woobox

Leave a Comment

Для тих, кому спосіб розіграшу призів у Facebook в два кроки (за допомогою contestcapture.com та random.org) видається занадто складним, пропоную розіграш "в одному вікні" за допомогою woobox.com

Схожа новина: Розіграш у Facebook через random.org

Отже, якщо не потрібна складна фільтрація або додаткова робота з переліком учасників розіграшу:

1. Заходимо на сайт woobox.com та реєструємось через FB:


2. Враховуючи, що тут будуть відображатись усі сторінки, які ви адмініструєте - обираємо потрібну:3. Система пропонує нам створити нову активність, але ми відверто ігноруємо її поради і переходимо до вже існуючих постів:4. Знаходимо потрібний нам пост і тицяємо - визначити переможця (дія 4). За потреби, ви можете експортувати у .CSV перелік тих хто натиснув вподобати та/або поширив пост (дія 5). Ще там є функція "рекламувати пост", але вона (реклама) платна:5. Обираєте, яку саме дію мав виконати переможець (вподобати/прокоментувати):6. Ви отримуєте переможця (гіперлінк на профіль) - дія 7. 
7. Ще система пропонує створити окремий "Призовий додаток" (дія 8), який покаже крупно переможця і буде відраховувати час до отримання призу (за замовчанням 24 години). Ну, хз наскільки вам це треба, але з нього зручно робити скрін, для розміщення на своїй сторінці з результатами розіграшу ))))


Власне, все.
Схожа новина: Розіграш у Facebook через random.org
Успіхів.

З.І. Для заглавної ілюстрації використано зображення RESCUE OPERATION. KYLLI SPARRE, ESTONIA.